PIS - Okręg bydgoski

Aktualności

Dyżury radnych Prawa i Sprawiedliwości - Okręg nr 4

22 Luty 2019

Dyżury radnych Prawa i Sprawiedliwości w gminie Żnin;  pełnione w biurze PiS w Żninie, ul. 700-lecia 34 - rok 2019

Gogola Grażyna

(Radna Miejska w Żninie) - dyżur w każdą pierwszą środę miesiąca - godz. 15.30 - 16.30

Janicka Grażyna

(Radna Powiatu Żnińskiego) - dyżur w każdy ostatni czwartek miesiąca - godz. 12.00 - 13.00

Kowalski Leszek

(Radny Miejski w Żninie) - dyżur w każdy pierwszy czwartek miesiąca - godz. 15.30 - 16.30

Ochudło Alicja

(Radna Miejska w Żninie) - dyżur w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca - godz. 19.00 - 20.00

Ostrowski Piotr

(Radny Miejski w Żninie) - dyżur w każdy drugi czwartek miesiąca - godz. 16.00 - 17.00

Siwak Magdalena

(Radna Powiatu Żnińskiego) - dyżur w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca - godz. 16.00 - 17.00

Starczewski Bernard

(Radny Miejski w Żninie) - dyżur we wszystkie wtorki, w każdym miesiącu - godz. 17.00 - 18.00

Szafrański Robert

(Radny Miejski w Żninie) - dyżur w każdy pierwszy piątek miesiąca - godz. 17.00 - 18.00


Dyżury radnych Prawa i Sprawiedliwości w Inowrocławiu;  pełnione w biurze PiS w Inowrocławiu, ul.  Kasztelańska 14 - rok 2019

Od 6 marca 2019r. dyżury w każdą środę, godz. 18.00 - 20.00



Dyżury radnych Prawa i Sprawiedliwości w Bydgoszczy; pełnione w biurze PiS w Bydgoszczy, ul. Gdańska 10 - rok 2019

Został wyznaczony stały dyżur radnych PIS w biurze przy ul.Gdańskiej 10, w każdy poniedziałek w godz.15.00-16.00

Wenderlich Jarosław - 11.03.

Szabelska Grażyna -18.03.

Róg Szymon -25.03.

Młyński Andrzej -1.04.

Mickuś Jerzy -8.04.

Michałek Bernadeta -15.04.

Lewandowski Marcin - 29.04.

Gaul Jan - 6.05.

Frelichowski Krystian - 13.05.

Dzakanowski Boggdan - 20.05.

Bokiej Paweł - 27.05.


Dodatkowe, indywidualne dyżury bydgoskich radnych:

Andrzej Młyński

5 marca od godz. 18:00 –19:00 Rada Osiedla Stary Fordon Siedziba: ul. Rynek 6

2 kwietnia od godz. 18:00 -20:00 Rada Osiedla Terenów Nadwiślańskich Siedziba: ul. Wyzwolenia 10

27 maja od godz. 17:00 -19:00 Rada Osiedla Nowy Fordon Siedziba: ul. Rupniewskiego 10

4 lutego, 4 marca, 1 kwietnia, 6 maja, 3 czerwca od godz.18:00 -19:00 Rada Osiedla Tatrzańskie dyżury: Zespół Szkół Nr 28, ul. Kromera 11


Bogdan Dzakanowski

13 lutego od godz. 18:00 –19:00 Rada Osiedla Wilczak-JarySiedziba: Ognisko TKKF „Świt” ul. Nakielska 70

5 lutego od godz.17:00 –18:00 Rada Osiedla Okole Siedziba: ul. Grunwaldzka 35

4 lutego od godz. 17:00 –18:00 Rada Osiedla Miedzyń-Prądy Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Pijarów 4

5 marca od godz. 18:00 –19:00 Rada Osiedla Piaski Siedziba: ul. Drzycimska 7

2 kwietnia od godz. 18:00 -19:00 Rada Osiedla Czyżkówko Siedziba: ul. Łanowa 2

9 maja od godz. 17:00 –18:00 Rada Osiedla Osowa Góra Siedziba: ul. Dolna Waleniowa 1 b

8 maja od godz. 17:00 –18:00 Rada Osiedla Flisy Siedziba: ul. Mińska 45

4 marca, 1 kwietnia od godz. 17:00 –19:00 Rada Osiedla Smukała –Opławiec –JanowoSiedziba : I piętro budynku Przychodni Rejonowej przy ul. Opławiec 153


Marcin Lewandowski

12 lutego od godz. 17:00 –19:00 Rada Osiedla Bocianowo –Śródmieście-Stare Miasto Siedziba: Plac Wolności 11

3 lutego od godz.18:00 –19:00 Rada Osiedla Wzgórze Wolności Siedziba: ul.Ujejskiego 66

4 marca od godz. 17:00 –18:00 Rada Osiedla Jachcice Siedziba: ul.Średnia 34

18 lutego od godz.18:00 –19:00 Rada Osiedla Glinki -Rupienica Siedziba: BKS„Chemik” ul. Glinki 79

Dyżur w biurze „Prawo i Sprawiedliwość” przy ul. Wełniany Rynek 11/7 we wtorki, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym: 513 951 043


Jarosław Wenderlich

5 marca od godz. 17:00 –19:00 Rada Osiedla Bocianowo –Śródmieście-Stare Miasto Siedziba: Plac Wolności 1

20 marca od godz.18:00 –19:00 Rada Osiedla Wzgórze Wolności Siedziba : ul.Ujejskiego 66

1 kwietnia od godz. 17:00 –18:00 Rada Osiedla Jachcice Siedziba: ul.Średnia 34

13 maja od godz.18:00 –19:00 Rada Osiedla Glinki -Rupienica Siedziba: BKS„Chemik” ul. Glinki 79



Grażyna Szabelska

11 marca, 8 kwietnia, 10 czerwca od godz.17:00 -18:00 Rada Osiedla Wyżyny Siedziba: ul. Wojska Polskiego 19 b

11 marca, 29 kwietnia, 13 maja, 17 czerwca od godz. 18:00 -19:00 Rada Osiedla Kapuściska Siedziba: Szkoła Podstawowa nr 57, ul. Bohaterów Westerplatte 2

16 kwietnia, 21 maja, 18 czerwca od godz.18:00 -20:00Rada Osiedla Zimne Wody –Czersko Polskie Siedziba: ul. Równa 1

5 marca, 2 kwietnia,7 maja, 4czerwca od godz. 18,00 –19,00 Rada Osiedla Łęgnowo Siedziba: ul. Świetlicowa 8

3 kwietnia, 8 maja,5 czerwca od godz.18:00 -19:00 Rada Osiedla Łęgnowo –Wieś Siedziba: ul.Toruńska 185/187