PIS - Okręg bydgoski

Radni Bydgoszczy

Radni Bydgoszczy

Paweł Bokiej

okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś 
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość 

Zasiada w Komisjach 

  • Budżetu i Polityki Finansowej - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Kultury i Nauki

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Edukacji

(objęcie mandatu – 27.04.2016r.) 

kontakt - pawel.bokiej@gmail.com

Krystian Frelichowski
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście 
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość 

Zasiada w Komisjach 
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Edukacji

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

kontakt - freli@tlen.pl

Stanisław Grodzicki
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście 
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość 

Zasiada w Komisjach 
  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna - Przewodniczący Komisji

  • Gospodarki Przestrzennej

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

kontakt - stangrod@wp.pl

Mirosław Jamroży
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Jachcice, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica 
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość 

Zasiada w Komisjach 
  • Rodziny i Polityki Społecznej - Zastępca Przewodniczącego Komisji                   

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Gospodarki Przestrzennej     

kontakt - jeremi.mirek@vp.pl

Tadeusz Kondrusiewicz
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich 
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość 

Zasiada w Komisjach 
  • Polityki Zdrowotnej - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

(objęcie mandatu – 30. 12. 2015 r.) 

kontakt - kondrusiewicz@gmail.com

Andrzej Młyński
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich 
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość 

Zasiada w Komisjach 
  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Rodziny i Polityki Społecznej

 (objęcie mandatu – 30. 12. 2015 r.) 

kontakt - andrzejmlynski@gazeta.pl

Stefan Pastuszewski
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo 

Zasiada w Komisjach 
  • Edukacji - Przewodniczący Komisji

  • Budżetu i Polityki Finansowej

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Kultury i Nauki

  • Rewizyjna

kontakt - akant24@wp.pl

Tomasz Rega
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo 
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość 

Zasiada w Komisjach 
  • Rewizyjna - Przewodniczący Komisji                                

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

kontakt - trega@op.pl

Szymon Róg
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo 
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość 

Zasiada w Komisjach 
  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Kultury i Nauki

  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna

  • Budżetu i Polityki Finansowej

kontakt - szymrog@poczta.onet.pl

Grażyna Szabelska
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś 
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość 

Zasiada w Komisjach 
  • Kultury i Nauki - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Edukacji

  • Rodziny i Polityki Społecznej

  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą

kontakt - grazynaszabelska@o2.pl

Jarosław Wenderlich
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Jachcice, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica 
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość 

Zasiada w Komisjach 
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

kontakt - jaroslaw.wenderlich@gmail.com

Klub radnych PiS

przewodniczący - Mirosław Jamroży