PIS - Okręg bydgoski

Aktualności

Kongres PiS w Katowicach

9 Lipiec 2019

Za nami bardzo ciekawy i pracowity weekend – trzydniowy kongres Prawa i Sprawiedliwości w Katowicach. Łącznie było to 70 paneli, ponad 400 prelegentów i około 10. tys. uczestników.  Poseł Tomasz Latos prowadził główny panel medyczny na dużej sali z udziałem znakomitych prelegentów, w tym Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego.  

Kwestie związane z ochroną zdrowia i potrzeba nowych intensywnych działań w tej dziedzinie były także podkreślane zarówno przez Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, jak i przez Premiera Mateusza Morawieckiego. Premier wręcz wymienił je na pierwszym miejscu pośród najważniejszych spraw na nową kadencję Sejmu. 


Cały kongres był imponujący.  Żadnych półśrodków i kameralnych spotkań czy kilkugodzinnych debat, tylko wielka, godna partii rządzącej, trzydniowa debata i prawdziwa burza mózgów. 


Teraz czeka nas mobilizacja i mnóstwo działań jeszcze w czasie wakacji przed rozpoczęciem kampanii wyborczej. Później sama kampania i miejmy nadzieję, że zaowocuje ona zwycięstwem w nadchodzących wyborach